>
  سفر
 
 

پدر و مادر پیرم بعد از انجام سفر موفقیت آمیز خانوادگی ( بدون متعلقین) و تجدید خاطرات قدیم برای جمع کردن دوباره بچه هاشون دور هم و با توجه به انتقادهای سفر قبلی و به منظور رفع کدورت ها و اسطکاک های احتمالی بین متعلقین فرزندان تصمیم گرفتند سفری تفریحی با تقبل هرینه آن به شمال کشور با حضور فرزندان ، متعلقین ، نوه ها و نتیجه ها داشته باشند .  در این بین مقرر شد هفته گذشته با هم به سمت شمال ( رشت ) حرکت کنیم . جاتون خالی یاد همه اونهایی که میشناختم کردم هر کسی از هر کسی گله داشت بیخیال شده بود همه با هدف فقط تفریح حضوریافته بودند و دیگر هیچ.اونچه بیش از پیش نمود داشت استقبال نسل دوم و حتی سوم از این نوع همایش ها بود و جالب تر ، عدم چالش و تنش فیمابین نسل اولیها( فرزندان) و نسل  دومی ها در خصوص مسایل فرهنگی بود گویی این دو با ظاهری کاملا متفاوت هردو یک گونه تفکر را سرلوحه داشتن :‌اصالت توام با تجدد و همراه با استفاده از امکانات و تکنولوژی روز.

 البته زن و شوهر ها هم به دور از تعارفات همیشگی ( جنگ و جدل های معمول) حداقل ظاهرا با تفاهم و دوستی روزگار سپری کردند تا به خوبی و خوشی گذشت و آنچه به جاماند خاطراتی شیرین و بیاد ماندنی بود که باز هم جای همه شما خالی .

این ها همه خبر از روزهای خوبی بود که دیگر حتی فکر کردن به آن هم به رویا شبیه بود اما این حباب رویایی بالاخره شکل ظاهر گرفت و ماندگار شد در اذهان حضار .

جادارد یادی بکنم از برادری که دست روزگار و تقدیر او را از نظر بعد مسافت از ما دور نمود و مقیم کشور فرانسه نمود تا ما در حسرت تقسیم این شادی و این خاطرات شیرین با او فقط به تکنولوژی ارتباطات دل ببندیم .

به امید شادی و بهروزی برای همه خانواده های ناب و اصیل ایرانی

 


نوشته شده توسط حباب در ۱۳۸۸/٦/۱٦ || حالا تو بخند (تبسم)
 
 
  منوی اصلی
صفحه نخست
و چیزهای دیگه...
فرصتهای بی شمار
 
  درباره وبلاگ
من حریص عطر لبخندم... حریص آوازهای نو! (فدریکو گارسیا لورکا)
 
  اینا رو کی می نویسه؟
حباب
 
  گذشته مرا می خنداند!
بهمن ٩۱
دی ٩٠
فروردین ٩٠
مهر ۸٩
اسفند ۸۸
آبان ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
 
  آرشیو موضوعات
 
 
  شادمانه ها
خاله ریزه
نوشته‌هاي مامان و ماني
 
  پیوندهای روزانه

آرشیو پیوندهای روزانه
 
  امکانات وبلاگ

 

hobabezendegi

hobabezendegi

http://hobabezendegi.persianblog.ir

حباب زندگی

حباب زندگی

حباب زندگی

من حریص عطر لبخندم... حریص آوازهای نو! ( فدریکو گارسيا لورکا)

حباب زندگی

قالب پرشین بلاگ

قالب پرشین بلاگ

قالب وبلاگ

Free Template Blog