چند سالی بود این همه سرود وطنی در مورد ایران رو پشت سر هم و با یک مضمون نشنیده بودم

چه روزهای خوبی بود هر شبکه تلویزیونی رو که میزدی میبینی داره یک موزیک ویدئو در مورد آحاد مردم ایران با قومیت های مختلف رو با سروده ای زیبا تر در مورد جایجای این وطن عزیز تر از جان پخش میکنه .  اصلا تلویزیون و رادیو و رسانه ها حال و هوای حماسی رو پدید آورده بود. انسجام و یکدلی وای  چه وااژه های زیبایی.

چه شد که یکباره همه چیز رنگ باخت چه شد که یکپارچگی را باید جست .چه شد که به یک تلنگر رو در روی هم ایستاده ایم گویی وطنم ای هستی من تکه تکه شده و از هم میگریزد این حبابی که خود به تمامی وجود بزرگ و بزگترش کرده بودیم چگونه با کوچکترین ضربه ای ترکید و همه آن رشته ها را پنبه کرد .

شاید همه آن چه به اتحاد و همدلی میدیدیم نمایشی ساختگی بود نه هنوز میتوانیم این انسجام را خواسته و محکم ببینیم . بیاد داشته باشیم همه ما اول ایرانی هستیم

به امید زمزمه نه ، فریاد سرود  ایران یکپارچه و متحد بدور از هر خشونت و هر اختلاف

/ 4 نظر / 5 بازدید
رها

این "ندا" ست ندای مظلومیت ایران قابل پخش در موبایل دانلود کن http://www.4shared.com/file/113836009/c998b195/NEDA.html آهنگ فوق العاده وطن...وطن...تو سبز جاودان بمان با صدای همایون شجریان را از اینجا به رایگان دانلود کن http://www.4shared.com/file/113194785/ca0ee0d1/3_vAtan-shajarian-dastan-tehrandelawaznet.html برای همه بفرستید

خاله ریزه

راستش من هنوز توي «شوک» اتفاقاتي که گذشت و مي‌گذرد هستم...اصلن فکرش و نمي‌کردم اينطوري بشه...خيلي افسوس خوردم براي اون‌همه شادي که خيلي زود از بين مردم رفت.

خاله ریزه

يک انتقاد! با اجازه بزرگترها... خيلي دير اين‌جا رو به‌روز مي‌کنيد... دوست دارم از شما بيشتر بخوانم شاد باشيد ياحق[گل]